Слухати

В Молдові обіцяють покарати причетних до відправлення військових на навчання в Україну / Новини на Громадському радіо

В Молдові обіцяють покарати причетних до відправлення військових на навчання в Україну

07 вересня 2017 - 14:12
Зокрема, йдеться про пониження відповідальних осіб у званнях

Президент Молдови Ігор Додон розпорядився провести перевірки у частинах Національної армії Молдови через відрядження військових на міжнародні навчання Rapid Trident-2017 в Україні. Про це повідомив прес-секретар президента Молдови Іон Чебан на своїй сторінці у Facebook.

Спікер Додона повідомив, що перевірки покажуть, хто з військовиків присутній, а хто відсутній. За підсумками перевірок буде ухвалено рішення згідно із законодавством Молдови, «аж до пониження відповідальних осіб у званнях».

Чебан також підкреслив, що участь військовиків Молдови у навчаннях на території України порушує конституцію та інші молдовські закони.

Нагадаємо, Президент Молдови Ігор Додон виступив проти участі молдавських військових у навчаннях в Україні.

Втім, прем’єр-міністр Павло Філіп на засіданні кабміну закликав міністрів знайти можливість відправити молдовський контингент на навчання.

Зрештою, молдавські військові прибули на міжнародні військові навчання Rapid Trident 2017 на території України всупереч забороні президента Ігоря Додона.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+