Слухати

Ведучі Громадського радіо Лариса Денисенко та Андрій Куликов стали посланцями доброї волі ООН

07 вересня 2017 - 09:47
Про це повідомляє Лариса Денисенко у своєму дописі в соціальній мережі Фейсбук
Ведучі Громадського радіо Лариса Денисенко та Андрій Куликов стали посланцями доброї волі ООН / Новини на Громадському радіо

 Чудова новина від Громадського радіо — наша авторка програм і радіоведуча Лариса Денисенко, яка також є правозахисницею і адвокаткою, щойно повідомила про те, що стала посланницею доброї волі ООН в Україні. Крім того, співзасновник Громадського радіо, Андрій Куликов також долучився до ініціативи Проекту розвитку ООН в Україні. 

«Толерантність, терпимість,повага, миротворчі практики, протидія агресії та насильству. Пліч о пліч з Любко Дерешем, Андрієм Куликовим, Славою Вардою, Катею Чілі, Михайло Мінаковим, Мар’яною Савкою та Євгеном Захаровим», — написала Лариса Денисенко у своєму дописі на Фейсбук.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+