Слухати

Алкогольна промисловість спотворює інформацію про рак – дослідження  / Новини на Громадському радіо

Алкогольна промисловість спотворює інформацію про рак – дослідження

08 вересня 2017 - 11:11
Лондонська школа гігієни та тропічної медицини провела дослідження алкогольної промисловості і виявила спотворення інформації про зв'язок між вживанням алкоголю та раку

Алкогольна промисловість вводить в оману споживачів з допомогою спотвореної та відволікаючої інформації про здоров’я, применшуючи будь-який  ризик раку, стверджують дослідники, передає Irish Examiner.

За даними дослідження, проведеного Лондонською школою гігієни та тропічної медицини (LSHTM) з Шведським Каролінським Інститутом, алкогольна промисловість використовує стратегії «заперечення, спотворення та відволікання», щоб звести до мінімуму докази взаємозв’язку між вживанням алкоголю та раком.

Дослідники проаналізували інформацію про рак на веб-сайтах та у документах більш ніж 30 організацій із алкогольної індустрії з вересня по грудень минулого року. Відтак, вони виявили, що більшість інформації «дещо спотворює або перекручує» докази.

Найчастіше алкогольна промисловість представляє зв’язок між вживанням алкоголю та раком надзвичайно складним, маючи на увазі відсутність доказів послідовного чи незалежного зв’язку.

З допомогою іншої тактики заперечується будь-який зв’язок із раком, або стверджується, що немає ризику при легкому чи помірному вживанні алкоголю. Також промисловість подає даний ризик як один серед багатьох.

Найважливіший висновок, який зробили лондонські дослідники, полягає у тому, що алкогольна промисловість коректно опускає або викривляє докази стосовно раку молочної залози та колоректального раку. Дослідники припускають, що це через те, що вони були одними з найпоширеніших онкологічних захворювань.

Як відомо, споживання алкоголю є визнаним фактором ризику для різних видів раку, включаючи рак порожнини роту, печінки, молочної залози та колоректальний рак.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+