Слухати

Прикордонники просять оминати «Краковець» через акцію Саакашвілі

08 вересня 2017 - 12:30 135
Щоб перетнути кордон Державна прикордонна служба просить обирати інші пропускні пункти

Державна прикордонна служба просить 10 вересня оминати пропускний пункт «Краковець» на кордоні із Польщею через заплановану акцію екс-президента Грузії, колишнього главу Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.

Про це повідомила у Facebook Держприкордонслужба.

 «У зв’язку із можливим проведенням масових зібрань поблизу пункту пропуску «Краківець» впродовж 9-12 вересня, Державна прикордонна служба України рекомендує обрати інші маршрути руху задля уникнення ймовірних незручностей», — зазначили прикордонники.

Як повідомляється на сайті партії «Рух нових сил», лідером якої є Саакашвілі, 10 вересня відбудеться його зустріч із громадянами на пункті пропуску «Краковець» у Львівській області. Для цього партія скликає на акцію громадян, щоб Міхаіла Саакашвілі пропустили на території України.

«Якщо Ви готові приїхати більше, ніж на 1 день, беріть з собою намет, спальний мішок, карімат, їжу та воду. Ми націлені спокійно чекати, поки Михайла пропустять», — зазначають у РНС.

Як відомо, 26 липня Петро Порошенко видав Указ про про позбавлення громадянства Міхеіла Саакашвілі. Відповідний Указ зробив паспорт політика недійсним. У Держприкордонслужбі повідомляли, що у разі спроби перетину кордону Міхеіла Саакашвілі не пропустять до України та вилучать у нього паспорт.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+