Слухати

Росія, криміналітет, претензії між «своїми», — Маломуж про можливі причини вбивства Махаурі / Новини на Громадському радіо

Росія, криміналітет, претензії між «своїми», — Маломуж про можливі причини вбивства Махаурі

08 вересня 2017 - 21:52
Український військовик, колишній Голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж надає свої версії стосовно вбивства Тимура Махаурі

«Тимур брав участь у різних бойових операціях ще в Чечні у період війни, тоді в інших країнах, сьогодні стало відомо, що і в Туреччині. Його слід був пов’язаний із діяльністю національного руху, навіть кримінального, були ознаки терористичного характеру, зрозуміло, тут пов’язано і з наявністю зброї. В деякій мірі були зв’язки і з патріотичними рухами, які відстоюють незалежність України. Особистість нечітка і неоднозначна.

З одного боку, є позитиви. Але є й кримінальні моменти, які вказують на те, що був потрібний щільний оперативний контроль з боку правоохоронних органів, спецслужб України і по ньому, і по його зв’язкам: і в плані замаху на нього, і в плані дій з його боку. Тим більше, він притягався до відповідальності по тяжкій статті.

Микола Маломуж також зазначив, що, на його думку, можливі декілька версій причин вбивства Тимура Махаурі:

«З одного боку, Росія, з іншого – криміналітет або взаємні претензії між своїми угрупованнями. Це може бути боротьба криміналітету за сфери впливу, бо сьогодні наша держав наводнилася різними авторитетами з Чечні, з Грузіії, з Кавказу, з Росії. Вони намагаються розподілити ринки, «кришування» бізнесу, окремі напрямки, пов’язані з рекетом, з рейдерством, відповідно, формування злочинних угруповань. Це їх бізнес, який сьогодні в тіні. Такі особи, як Тимур, повинні знаходитися під постійним пильним оперативним, агентурним, технічним контролем безпосередньо службами МВС, оперативними службами СБУ, не допускати їх переміщення тут, скоєння злочинів і не відбуватися легкими покараннями, як умовний термін».

Нагадуємо, сьогодні, близько 18:00 на розі вулиці Басейна та Скоропадського у Києві підірвалась автівка. Внаслідок вибуху в середмісті Києва загинув громадянин Грузії Тимур Махаурі. «Громадське радіо» зібрало наявну інформацію про загиблого.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+