Слухати

Росія звинуватила Україну в перешкоджанні зустрічі консула з військовим Агеєвим

08 вересня 2017 - 17:29
Представник генконсула Росії у Харкові начебто не може отримати доступ до арештованого раніше в Україні російського військового Віктора Агеєва

Росія звинуватила Україну в перешкоджанні зустрічі представника генерального консульства у Харкові з арештованим раніше в Україні російським військовим Віктором Агеєвим, передає Радіо Свобода.

Як заявила в Москві речниця Міністерства закордонних справ Росії, консульство вживає всіх можливих заходів для надання допомоги росіянинові, але «саме з вини української влади, що порушує міжнародно-правові норми і двосторонню консульську конвенцію між Росією і Україною, російським представникам досі не вдалося зустрітися з громадянином Росії».

За словами речниці Марії Захарової, консульство вже тричі подавало прохання про зустріч із затриманим.

Наприкінці липня Служба безпеки України заявила, що надасть дозвіл на зустріч затриманого в червні на лінії фронту під Луганськом росіянина Віктора Агеєва в Харкові з представниками генерального консульства Росії після проведення невідкладних слідчих дій. При цьому в СБУ наголосили, що вважають безпідставними вже висловлювані й раніше звинувачення МЗС Росії в порушенні норм міжнародного законодавства.

Росіянина Віктора Агеєва затримали українські військові на лінії фронту на Луганщині 24 червня, за повідомленнями, під час знешкодження диверсійно-розвідувальної групи противника, в перебігу якого був убитий іще один російський військовий, офіцер. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+