Слухати

У Одесі відправляли переселенок до Німеччини для надання сексуальних послуг

08 вересня 2017 - 13:17
Жінок переконували в отриманні великих коштів за умови надання ними сексуальних послуг за кордоном
У Одесі відправляли переселенок до Німеччини для надання сексуальних послуг / Новини на Громадському радіо

Прикордонники затримали 26-річного українця, який відправляв переселенок до Німеччини для надання сексуальних послуг.

Чоловіка затримали на пероні Одеського залізничного вокзалу.

Як повідомляють у Держприкордонслужбі, українець вступив у змову зі своїм 20-річним братом та іншою особою, яка мешкає на території Німеччини.

«Він протягом року переконував жінок в отриманні великих коштів за умови надання ними сексуальних послуг за кордоном», — зазначили прикордонники.

Чоловіка підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 – торгівля людьми, або інша незаконна угода щодо людинию.

У Держприкордонслужбі повідомляють, що зловмисники знали про відсутність у цих жінок постійного місця працевлаштування, наявність неповнолітніх дітей та тяжке матеріальне становище у зв’язку з переселенням із зони проведення антитерористичної операції.

«Увійшовши у довіру та використовуючи їхній уразливий стан, затриманий і його поплічники здійснили вербування та спробу переміщення через державний кордон України 3 громадянок України з метою їх подальшої сексуальної експлуатації на території Німеччини», — зазначили у Держприкордонслужбі.

Також зазначається, що жінкам оформлювали всі необхідні документи для виїзду до Німеччини через Польщу, проте потім зобов’язували відпрацьовувати витрачені на них кошти.

Фігуранту справи повідомлено про підозру. Чоловік затриманий. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+