Слухати

На бурових установках в Чорному морі прикордонники зафіксували озброєних людей (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

На бурових установках в Чорному морі прикордонники зафіксували озброєних людей (ВІДЕО)

09 вересня 2017 - 13:08
Корабель Морської охорони «Григорій Куроп’ятников» провів планове обстеження Виключної (морської) економічної зони України в районі газових родовищ

Українські прикордонники задокументували порушення РФ у Виключній (морській) економічній зоні України, повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

Вони провели опитування деяких платформ і бурових установок.

На запитання українських прикордонників, чому вони знаходяться в точці, «де видобувається природний газ на континентальному шельфі України?», особа з СПБУ Крим-2 (Самопідйомна бурова установка) відповіла, що — це «дурне питання» та відмовилась називати причину та маршрут переходу.

При обстеженні  Ахрангельського газового родовища українські прикордонники зафіксували дві бурові установки. Одна по системі АІС відображалася як Архангельська-7, інша — за системою АІС не відображалася.

На запитання «який вид діяльності здійснюєте?» особа від СПБУ Архангельська-7 відповіла, що вони працюють згідно із завданням, а на інші питання вона не уповноважена відповідати.

Прикордонники, повідомили бурові установки про те, що вони знаходяться у виключній (морській) економічній зоні України та їхня діяльність суперечить Конвенції ООН з міжнародного морського права, оскільки не узгоджена з прибережною державою Україна.  

В СПБУ «Сиваш» відповіли, що під прапором РФ стоять в нейтральних водах.

Крім того, зазначили українські прикордонники, на матчі СПБУ «Сиваш» перебували озброєні люди. Уповноважена особа від СПБУ «Сиваш» зазначила, що це - рибаки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+