Слухати

Проти Карась Галереї порушили кримінальну справу через виставку «Психодарвінізм»

09 вересня 2017 - 15:20
Виставка проходила у галереї у травні — червні
Проти Карась Галереї порушили кримінальну справу через виставку «Психодарвінізм» / Новини на Громадському радіо

Слідчі завели кримінальне провадження проти Карась Галереї за фактом проведення виставки Іллі та Саші Чичкан «Психодарвінізм: еволюція психів».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови Karas Gallery (Карась Галереї) Олександр Заклетський. 

«Сьогодні Євген Карась повідомив, що йому подзвонив слідчий Подільського РУГУ і запросив на зустріч, повідомивши при цьому, що по факту виставки Іллі та Саші Чичкан заведено Кримінальне (sic!) провадження», — написав Заклетський. 

Він очікує виклику на допит і шукає адвокатську допомогу. 

«Маю наголосити, що відкриття Кримінального провадження проти Karas Gallery/Карась Галерея за твори мистецтва, це одна ледь не з перших публічних справ подібного спрямування. Її хід та завершення буде лакмусовим папірцем для всієї нашої країни — в яку сторону ми рухаємось? В Мордор чи в Європу?», — написав Заклетський. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+