Слухати

Сергій Лещенко і Анастасія Топольська одружились (ФОТО)

09 вересня 2017 - 22:22
Про це свідчить фото з урочистої подїі, що опублікував у соцмережі Мустафа Найєм, друг Сергія і його колишній колега по Українській правді

leshchenko_topolska.jpg

Сергій Лещенко і Анастасія Топольська // Facebook Mustafa Nayyem
Сергій Лещенко і Анастасія Топольська
Facebook Mustafa Nayyem

Народний депутат (обраний по списку БПП) Мустафа Найєм прокоментував фото такими словами: «Сегодня у моих близких праздник. Пусть им будет светло».

На фото Сергій Лещенко і Анастасія Топольська в весільному вбранні стоять на тлі доволі скромного інтер’єру якоїсь зали, очевидно ресторану, де відбувалась подія.

Рік тому журналісти і політичні опоненти народного депутата Сергія Лещенка (теж БПП) закидали йому, що він купив дорогу квартиру в центрі Києва. Відповідаючи на звинувачення в корупції пан Лещенко пояснив, що гроші на квартиру він заробив зі свою цивільною дружиною Анастасією Топольською, а частину грошей взяв у борг.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+