Слухати

Туреччина попередила своїх громадян про небезпеку у Німеччині

09 вересня 2017 - 19:15
За версією Анкари, ФРН останнім часом знаходиться під впливом «украй правої і навіть расистської риторики»
Туреччина попередила своїх громадян про небезпеку у Німеччині / Новини на Громадському радіо

МЗС Туреччини у суботу, 9 вересня, закликало своїх громадян, які планують поїздки в Німеччину, а також турків у ФРН, бути обережними напередодні виборів у Бундестаг.

Про це передає DW.

«Політичні лідери в Німеччині вибудовують свої передвиборчі кампанії на антитурецькій основі і блокують членство нашої країни в ЄС», — стверджують у турецькому МЗС.

У зв’язку з цим міністерство закордонних справ радить громадянам Туреччини «не вступати в політичні дебати», «триматися подалі від заходів політичних партій і передвиборчих майданчиків», де проходять демонстрації, що проводяться або підтримуються «терористичними організаціями» при «потуранні німецької влади».

У заяві йшла мова, в першу чергу, про Робочу партію Курдистану (РПК) та рух ісламського проповідника Фетхуллахи Ґюлена, якого Анкара звинувачує в організації спроби державного перевороту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+