Слухати

В ініціативі щодо миротворчої місії на Донбасі останнє слово залишається за Україною — Єльченко

09 вересня 2017 - 16:44
За словами Єльченка, питання щодо введення місії займе тривалий час
В ініціативі щодо миротворчої місії на Донбасі останнє слово залишається за Україною — Єльченко / Новини на Громадському радіо

Під час обговорення у Раді безпеки ООН ініціативи щодо введення миротворчої місії на Донбас остаточне рішення буде затверджувати Україна.

Про це заявив постійний представник України в ООН Володимир Єльченко в інтерв’ю Укрінформ.

«Побачимо, що з цього вийде, але, я думаю, це займе довгий час. Хотілося б, щоб у період перебування України в складі Ради Безпеки це питання посунулося з місця. Головне для нас полягає в тому, що миротворча операція не може бути затверджена, якщо цього не підтримує країна, куди ця місія призначається. Тобто, будь-які елементи, які нас не влаштовуватимуть, звичайно стануть бар’єром для того, щоб операція була схвалена. Тож, від нас залежить дуже багато, і наше слово буде останнім, незалежно від того, чи залишатимемося ми на той момент у складі Ради Безпеки ООН», — сказав Єльченко.

За його словами, запропоновану Росією ідею щодо введення миротворців на лінію розмежування у Радбезі не поділяють.

«Як я вже сказав, підходи Росії ніхто не поділяє, але позитивом є те, що до нас повернулися обличчям. Якщо згадати, ми вже не один рік закликали розпочати роботу над присутністю ООН в Україні для врегулювання цього конфлікту, щоб він не затягнувся на десятиліття. Нарешті час прийшов для того, щоб знайти спільний знаменник», — зазначив Єльченко.

Як повідомляло Громадське радіо, раніше у МЗС України зауважили, що заява Росії — намагання представити агресію внутрішньо-українським конфліктом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+