Слухати

Юрій Андрухович отримав престижну літературну премію «Vilenica»

09 вересня 2017 - 23:03
Українському письменнику вручили літературну нагороду на глибині 72 метри в карстовій печері Вілениця на заході Словенії

Український письменник Юрій Андрухович отримав престижну літературну нагороду «Vilenica» на міжнародному літературному фестивалі в карстовій печері Вілениця на заході Словенії.

Про це написав у Facebook письменник Андрій Любка. 

«Сьогодні він у словенській печері Віленіца на глибині 72 метри отримав Центрально-Європейську літературну премію «Vilenica», яку раніше отримували Кундера, Естерхазі, Герберт, Венцлова та інші достойники», — написав він Андрій Любка.

Письменник Андрій Любка також отримав нагороду на літературному фестивалі «Vilenica», що стало другою українською нагородою з трьох можливих на цьому фестивалі. Лауреата третьої — поетичної — визначать вже під час самого заходу.

Премія Вілениці (Nagrada Vilenica) — літературна нагорода, яку щороку вручають письменникам Східної і Центральної Європи на міжнародному літературному фестивалі в карстовій печері Вілениця на заході Словенії, неподалік Трієста. Нагороду заснувала Спілка словенських письменників у 1986 році.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+