Слухати

Луценко прокоментував «прорив держкордону» Міхеїлом Саакашвілі  / Новини на Громадському радіо

Луценко прокоментував «прорив держкордону» Міхеїлом Саакашвілі

10 вересня 2017 - 22:53
Що загрожує Саакашвілі та його прибічниками за незаконний перетин кордону?

До кримінальної відповідальності буде притягнуто тих, хто організовував незаконний перетин кордону, керував такими діями, або сприяв їм порадами чи діями. Водночас буде дана оцінка діям владних інституцій протягом сьогоднішніх подій.

Про це Генпрокурор написав на своїй сторінці у Facebook. 

«Від того, чи підтримає це ВР і суспільство залежить перспектива Української Держави. Сила права — фундамент для її стабільності. Право сили — критична загроза існуванню», — сказано у повідомленні. 

Юрій Луценко також наголосив на тому, що єдиний шлях вирішення суперечок про законність дій влади щодо громадянина — суд. «Саме так Іванішвілі повернув собі паспорт, якого йому у свій час скасував Саакашвілі», — додав він. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+