Слухати

На Миколаївщині відбулися масштабні тактичні навчання ЗСУ (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

На Миколаївщині відбулися масштабні тактичні навчання ЗСУ (ВІДЕО)

10 вересня 2017 - 15:49
За словами начальника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка, до навчань залучили до 7 тисяч особового складу і близько тисячі одиниць військової техніки

До тактичних навчань, які пройшли на полігоні Широкий лан, були залучені механізовані, танкові та артилерійські підрозділи оперативного командування «Схід», підрозділи Високомобільних десантних військ, транспортної, винищувальної та армійської авіації, а також інженерних військ.

Про це інформують у прес-службі Міноборони.

Як повідомляють у Генштабі ЗСУ, у рамках проведення навчань механізована бригада виконала задачу зі стримування противника та забезпечила умови для успішного наступу танкових і десантних підрозділів, які за підтримки авіації зуміли захопити вигідний плацдарм та розвинути успіх шляхом подолання водної перешкоди.

Сили танкової бригади за вогневої підтримки артилерії та рейдових і десантно-штурмових дій підрозділів Високомобільних десантних військ успішно подолали водну перешкоду, форсувавши по дну річки у підводний спосіб та за допомогою оперативно розгорнутої паромної переправи.

За ходом навчань спостерігали начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України, командувачі видів ЗС України, інші військові посадові особи, а також іноземні представники дружніх країн-партнерів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+