Слухати

Поліція не допустила зіткнення прихильників та противників Саакашвілі на кордоні з Польщею

10 вересня 2017 - 11:36 701
За словами поліції, на пункті пропуску Краковець працює достатня кількість правоохоронців, які забезпечують порядок на акції

Так прокоментував Громадському радіо ситуацію на кордоні заступник начальника Департаменту комунікації МВС України Микола Гулевич.

«На скільки я знаю, сутички не було. Поліція вчасно втрутилася і стала «стіною», не допустивши зближення сторін», — зазначив Микола Гулевич.

За його словами, на пункті пропуску Краковець працює достатня кількість поліцейських, які забезпечують порядок на акції і безпеку громадян, які у звичному режимі намагаються перетнути кордон.

Водночас видання Страна.ua повідомляє, що на пункті пропуску Краковець, де очікують прибуття Михайла Саакашвілі, відбулася перша сутичка. «На українському боці кордону близько 50 активістів наметового містечка намагалися відтіснити людей, яких вони вважають «тітушками», — зазначає видання. Також додають, поліція взяла  «тітушок» в півкільце, відтіснила до паркану і не дає ситуації перерости в зіткнення.  

Нагадаю, Колишній голова Одеської області, а також екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, не дивлячись на позбавлення громадянства,  збирається повернутись в Україну через пункт пропуску «Краковець».

На кордоні чергують прихильники політика, а також велика група підтримки: серед них екс-бійці добровольчих батальйонів та активісти різних рухів.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+