Слухати

Сайт «Миротворець» вніс в базу даних Саакашвілі (ФОТО)

10 вересня 2017 - 22:39
Сайт «Миротворець» заніс Міхеіла Саакашвілі в базу даних за «незаконний перетин кордону» та «напад на прикордонників». Сайт глузливо вказує громадянство Саакашвілі як «бомж»

Веб-сайт «Миротворець» розмістив у базі даних Міхеіла Саакашвіліі серед тих людей, котрих редакція сайту вважає небезпечними для національної безпеки України.

saakashvili_myrotvorec.jpg

Міхеіл Саакашвілі на сайті "Миротворець" // myrotvorets.center
Міхеіл Саакашвілі на сайті «Миротворець»
myrotvorets.center

Причиною занесення до бази даних сайт назвав «незаконний перетин Державного кордону України. Напад на прикордонників під час виконання ними своїх обов’язків щодо охорони Державного кордону України у складі групи осіб».

При цьому громадянство Саакашвілі подано на сайті глузливо. Пана Саакашвілі названо «бомжем». Очевидно тут міситься натяк на відсутність формального громадянства у Саакашвілі після того як було скасовано його українське громадянство.

Переважно на сайті містяться особисті дані осіб, які причетні до конфлікту на сході України. Ці дані збираються і публікуються на сайті без згоди цих осіб.

Як прокоментувала Громадському радіо докторка юридичних наук Ольга Буткевич, у випадку Саакашвілі йдеться про незаконний перетин державного кордону.

«Але іноземці або особи без громадянства можуть не притягатися до відповідальності за незаконний перетин кордону в тому випадку, якщо особа перетинає кордон України з метою отримання тут статусу біженця чи внаслідок переслідування цієї особи за кордоном», — зазначила Ольга Буткевич.

«Ряд народних депутатів порушили ці правила, і це однозначно має тягнути за собою відповідальність. В основному, йдеться про адміністративну відповідальність. Але з боку нардепів було і підбурювання людей на такі дії», — додала докторка юридичних наук. 

Колишній голова Одеської області, екс-президент Грузії та лідер партії «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі 10 вересня планував перетнути кордон через пункт пропуску «Краковець», проте передумав через можливі провокації. 

Далі з’явилася інформація, що в Україну він хоче потрапити потягом «Інтерсіті», але потяг так і не вирушив з Перемишля. 

Тому Міхеїл Саакашвілі знову змінив плани і вирішив в’їхати на територію України автобусом. Врешті-решт він перетнув кордон на пропускному пункті «Шегині».

Після перетину кордону Саакашвілі попрямував до Львова на зустріч зі своїми прибічниками.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+