Слухати

«Укрзалізниця» сьогодні взяла на себе повноваження правоохоронних і судових органів, – юристка / Новини на Громадському радіо

«Укрзалізниця» сьогодні взяла на себе повноваження правоохоронних і судових органів, – юристка

10 вересня 2017 - 23:26
Затримку поїзда «Перемишль – Київ» в «Укрзалізниці» пояснили тим, що в ньому перебувала людина, яка не має підстав для в'їзду в Україну. Оцінку таким діям надала юристка Ольга Буткевич

За словами докторки юридичних наук Ольги Буткевич, заява «Укрзалізниці»  про те, що в потязі перебуває особа, якій заборонений в’їзд до України, не відповідає дійсності, бо про заборону не йдеться.

«Можна відзначити вкрай непрофесійні дії «Укрзалізниці», яка перевищила свої повноваження і взяла на себе повноваження правоохоронних і судових органів», — сказала юристка. 

У самій компанії заявили, що у ситуації, що склалася з курсуванням поїзда № 715 Перемишль – Київ, ПАТ «Укрзалізниця» діяла виключно в правовому полі.

«Оскільки напередодні Адміністрація Державної прикордонної служби України окремим листом поінформувала ПАТ «Укрзалізниця» про коло осіб, чиї паспортні документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, визнані недійсними, співробітники в цій ситуації діяли відповідно до порядку, визначеного названими документами», — сказано у заяві. 

В «Укрзалізниці» також пообіцяли виплатити компенсації пасажирам потяга, на якому їхав Саакашвілі.

Нагадаємо, Міхеїл Саакашвілі заявив, що повернеться в Україну 10 вересня. Зазначалося, що це станеться у пункті пропуску «Краківець». Згодом з’явилася інформація, що в Україну він планує потрапити потягом «Інтерсіті», але потяг так і не вирушив з Перемишля. 

Тому Міхеїл Саакашвілі знову змінив плани і вирішив в’їхати на територію України автобусом через пункт пропуску «Краковець».

О 20:30 прибічники Міхеїла Саакашвілі прорвали кордон українських прикордонників і дали йому змогу пройти на українську територію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+