Слухати

В «Укрзалізниці» пояснили, чому затримується поїзд, в якому їде Саакашвілі

10 вересня 2017 - 16:43
За інформацією прес-служби «Укрзалізниці» така ситуація склалася внаслідок відмови особи, яка не має законних підстав для в'їзду в Україну, залишити цей поїзд
В «Укрзалізниці» пояснили, чому затримується поїзд, в якому їде Саакашвілі  / Новини на Громадському радіо

Поїзд Перемишль – Київ затримався через особу, яка не має підстав для в’їзду в Україну, — заявили в «Укрзалізниці».

«Ситуація з неможливістю курсування поїзда № 715 Перемишль — Київ склалася внаслідок відмови особи, яка не має законних підстав для в’їзду в Україну, залишити цей поїзд. ПАТ «Укрзалізниця» для забезпечення перевезень надасть пасажирам цього поїзда автобуси для продовження подорожі за необхідним маршрутом. Потрібна кількість автобусів уже вирушила до місця зупинки поїзда Перемишль – Київ», — йдеться в повідомленні.

Втім, на підприємстві не пояснили, від кого саме надійшла інформація про те, що Саакашвілі їде цим потягом та хто дав розпорядження не впускати поїзд в Україну.

Народний депутат Мустафа Найєм повідомляв, що, за словами персоналу потягу, відповідна вказівка надійшла від Нацполіції України. Втім, у відомстві цю інформацію спростували.

Нагадаємо, колишній президент Грузі, екс-голова Одеської облдержадміністрації Міхаель Саакашвілі заявив, що повернеться в Україну 10 вересня. Зазначалося, що це станеться в пункті пропуску «Краківець». Згодом з’явилася інформація, що в Україну він планує потрапити потягом «Інтерсіті», але потяг так і не вирушив з Перемишля. 

В липні 2017 року президент України Петро Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства.

«Президент України видав указ про втрату громадянства України (…) Матеріали щодо Саакашвілі надані Генеральною прокуратурою України, опрацьовані Державною міграційною службою України, передані на розгляд Комісії з питань громадянства при президентові України, і в установленому порядку розглянуті на засіданні Комісії. За Конституцією України президент України приймає рішення про позбавлення громадянства України на підставі висновків Комісії з питань громадянства», — повідомили в Міграційній службі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+