Слухати

Журналист розповів про захоплення знімальної групи бурштинокопачами / Новини на Громадському радіо

Журналист розповів про захоплення знімальної групи бурштинокопачами

10 вересня 2017 - 11:04
Знімальну групу 1+1 затримали в Рівненській області захопили бурштинокопачі. Від телевізійників вимагали видалити все відзняте відео

Про інцидент повідомив журналіст «1+1» Тарас Середич.

«Щойно у нашої знімальної групи нелегальні копачі бурштину ледь не забрали камеру (з боями не віддали) і видалили усе відео. З особистих телефонів в тому числі. Ситуація така: білий день, дорога біля села Грицьки (Рівненська обл). Слідкуємо за «фішками» — людьми, які стоять «на шухері» біля місць, де миють бурштин. За півгодини спостережень наш автомобіль оточують 8 машин (потім під’їжджали нові) і блокують проїзд . Агресивні чоловіки (людей зо 20) у камуфляжах силою «дістають» нас із машини . Те, що ми журналісти — їм «по…, бо всі ми продажні і знімаємо не те, що треба». У водія забрали ключі. Запевнили, що ми звідси не виїдемо, якщо не видалимо усе відео. Видалили. Про папку в айфоні «нещодавно видалені» також не забули. Грамотні», — написав журналіст.

Звільнили знімальну групу через півгодини.

«На жаль, лише це відео з події і залишилось. Я думаю — пощастило, що не побили. Місцеві кажуть — пощастило, що живий», — додав Тарас Середич.

В коментарях він зазначив, що правоохоронців на місце інциденту не викликали — люди, які захопили їх не дали цього зробити.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+