Слухати

ЗМІ: у Афганістані бойовики викрали 33 мирних жителя

10 вересня 2017 - 18:01
Інформації про місцезнаходження викрадених наразі немає

Бойовики руху «Талібан» і терористичної організації ДЕАШ викрали 33 цивільних особи в повіті Куш Тепе провінції Джаузджан на півночі Афганістану. Про це інформує «Агентство Анадолу» з посиланням на главу адміністрації Куш Тепе Амінуллаха Аміна.

Як повідомляють ЗМІ, 13 цивільних осіб були викрадені в населеному пункті Чакма Чукур: бойовики ДЕАШ зупинили транспортний засіб, який прямував з Куш Тепе в місто Шибарган, і викрали мирних жителів, звинувативши їх у зв’язках з талібами.

Водночас повідомляється, що таліби викрали 20 цивільних осіб в населеному пункті Гардан повіту Куш Тепе, звинувативши їх у зв’язках з ДЕАШ. Як інформує «Агентство Анадолу», автобус з цивільними особами прямував з повіту Дерзаб провінції Джаузджан в місто Шибарган.

За словами очільника адміністрації Куш Тепе Амінуллаха Аміна, інформації про місцезнаходження викрадених наразі немає.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+