Слухати

Бюджет-2018 сформували, виходячи з курсу 29,3 гривні за долар

11 вересня 2017 - 17:08
Прогнозується зростання ВВП на 3% та зростання інфляції на рівні 7%
Бюджет-2018 сформували, виходячи з курсу 29,3 гривні за долар / Новини на Громадському радіо

Міністерство фінансів заклало у проект державного бюджету на 2018 рік курс гривні на рівні 29,3 гривні за долар. Про це в інтерв’ю «Українським новинам» повідомив очільник відомства Олександр Данилюк.

«Бюджет сформований виходячи з курсу 29,3 гривні за долар», — заявив міністр.

Зазначається також, що головний фінансовий документ країни складений на основі такого прогнозу: зростання ВВП на 3%, зростання інфляції на рівні 7%.

«Ми підготували проект бюджету і подали його в Кабмін. Зараз з ним працюватимуть мої колеги, міністри. Ми вийдемо на фінальну редакцію 15 вересня», — додав міністр фінансів Олександр Данилюк.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+