Слухати

Офіційно: поліція відкрила кримінальне провадження через виставку «Психодарвінізм» у Карась Галереї  / Новини на Громадському радіо

Офіційно: поліція відкрила кримінальне провадження через виставку «Психодарвінізм» у Карась Галереї

11 вересня 2017 - 18:37
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом звернення за ст. 301 Кримінального кодексу (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів)

Слідчі відкрили кримінальне провадження проти Карась Галереї за фактом проведення виставки Іллі та Саші Чичкан «Психодарвінізм: еволюція психів».

Як повідомила Громадському радіо речниця Поліції Києва Оксана Блищик, до правоохоронних органів надійшло звернення про те, що на виставці експонують картини з наругою над християнськими цінностями.

На місце виїхала слідчо-оперативна група. Оперативники провели огляд та призначили експертизу.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом звернення за ст. 301 Кримінального кодексу (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). 

Нагадаємо, про відкриття відповідного кримінального провадження 9 вересня повідомив заступник голови Karas Gallery (Карась Галереї) Олександр Заклетський

«Маю наголосити, що відкриття Кримінального провадження проти Karas Gallery/Карась Галерея за твори мистецтва, це одна ледь не з перших публічних справ подібного спрямування. Її хід та завершення буде лакмусовим папірцем для всієї нашої країни — в яку сторону ми рухаємось? В Мордор чи в Європу?», — наголосив він. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+