Слухати

Офіційно: поліція відкрила кримінальне провадження через виставку «Психодарвінізм» у Карась Галереї

11 вересня 2017 - 18:37 2896
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом звернення за ст. 301 Кримінального кодексу (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів)

Слідчі відкрили кримінальне провадження проти Карась Галереї за фактом проведення виставки Іллі та Саші Чичкан «Психодарвінізм: еволюція психів».

Як повідомила Громадському радіо речниця Поліції Києва Оксана Блищик, до правоохоронних органів надійшло звернення про те, що на виставці експонують картини з наругою над християнськими цінностями.

На місце виїхала слідчо-оперативна група. Оперативники провели огляд та призначили експертизу.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом звернення за ст. 301 Кримінального кодексу (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). 

Нагадаємо, про відкриття відповідного кримінального провадження 9 вересня повідомив заступник голови Karas Gallery (Карась Галереї) Олександр Заклетський

«Маю наголосити, що відкриття Кримінального провадження проти Karas Gallery/Карась Галерея за твори мистецтва, це одна ледь не з перших публічних справ подібного спрямування. Її хід та завершення буде лакмусовим папірцем для всієї нашої країни — в яку сторону ми рухаємось? В Мордор чи в Європу?», — наголосив він. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+