Слухати

Форуму видавців погрожують, — організатори / Новини на Громадському радіо

Форуму видавців погрожують, — організатори

11 вересня 2017 - 13:11
Організатори Форуму видавців заявляють про погрози учасникам заходу з боку представників радикальних правих організацій

Вже понад місяць деякі учасники 24-го Форуму видавців у Львові (організатор ГО «Форум видавців») повідомляють про погрози на їхню адресу в соціальних мережах. Про це інформують організатори Форуму видавців.

«Ситуація погіршилася минулого тижня, коли на адресу начальника СБУ у Львівській області, міського голови Львова Андрія Садового та голови Львівської обласної адміністрації Олега Синютки і з копією на ГО «Форум видавців» надійшов лист від зареєстрованих в Україні неформальних громадських організацій із погрозами, які стосуються двох подій нашої програми (лист в додатку)», — сказано у заяві.

Відповідний лист підписали зокрема представники ГО «Молода Галичина» та ГО «Твереза Галичина», а також представники Літературно-просвітницького проекту «Дух нації», «Правого сектора» та «Української народної самооборони».

Представники вказаних та інших організацій вважають, що дискусія «Чи готова школа говорити на складні теми?» у комплексі з презентацією книги Лариси Денисенко «Майя та її мами», є «прямим посяганням на прищеплення школярам деструктивних принципів, що суперечать цінностям та традиціям, які споконвіку формувалися в українських родинах». 

У листі, надісланому зокрема організаторам Форуму видавців, також сказано: «У випадку Вашої бездіяльності ми будемо змушені самотужки вжити усіх можливих заходів, з метою недопущення проведення відверто провокаційної презентації у Львові». 

У зв’язку з надходженням погроз видавець і авторка книги відмінили одну подію.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+