Слухати

Вирок заступнику голови Меджлісу Ахтему Чийгозу оскаржать

11 вересня 2017 - 11:52 35
Про намір оскаржити вирок повідомили адвокати Микола Полозов та Еміль Курбедінов

Вирок стосовно заступника голови Меджлісу кримсько-татарського народу Ахтема Чийгоза буде оскаржений, повідомив журналістам адвокат Еміль Курбедінов, передає ТАСС.

Нагадаємо, так званий «Верховний суд Криму» в понеділок засудив Чийгоза до восьми років колонії загального режиму, визнавши його винним в організації масових заворушень у будівлі кримського парламенту в лютому 2014 року.

«Я думаю, що однозначно адвокати оскаржуватимуть цей вирок, у них є на це 10 діб», — сказав Курбедінов, який є адвокатом прихильників Меджлісу.
Про намір оскаржити вирок повідомив і адвокат Микола Полозов. «Ми продовжуємо нашу боротьбу, в будь-якому випадку вирок буде оскаржений», — сказав він.

Полозов також назвав вирок заступнику глави Меджлісу передбачуваним і політично мотивованим.

«Він [Чийгоз] не організовувати масових заворушень, судовий процес це переконливо довів. Вирок Ахтему Чийгоз є продовженням репресивної політики російської влади по відношенню до кримських татар. Не дивлячись на такий суворий вирок, Чийгоз не зломлений. Він залишився вірним своєму народові, і буде боротися за свободу «, — заявив Полозов.

До речі, Чийгоза не привезли до суду, побоюючись обурень кримських татар під будівлею, він слухав вирок у СІЗО за допомогою відеозв’язку.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+