Слухати

Адвокат Микола Полозов подав дві апеляційні скарги на вирок Ахтему Чийгозу  / Новини на Громадському радіо

Адвокат Микола Полозов подав дві апеляційні скарги на вирок Ахтему Чийгозу

12 вересня 2017 - 15:13
Автором однієї скарги є сам Ахтем Чийгоз, іншої – його адвокат Микола Полозов

Сьогодні, 12 вересня, адвокат Антема Чийгоза Микола Полозов подав дві апеляційні скарги на вирок Ахтему Чийгозу.

Він також зазначив, що автором однієї скарги є сам Ахтем Чийгоз.

«Моя скарга коротка, і буде істотно доповнена після ознайомлення з вироком (він ще не написаний, буде готовий тільки 14 вересня) і протоколом судових засідань. А ось скарга Ахтема Чийгоза мною складена під його диктовку. Ахтем-аг’а написав саму суть, без всього цього юридичного крутійства», — написав адвокат на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, так званий «Верховний суд Криму» 11 вересня засудив Чийгоза до восьми років колонії загального режиму, визнавши його винним в організації масових заворушень у будівлі кримського парламенту в лютому 2014 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+