Слухати

До готелю, де перебуває Саакашвіли, прибули представники Державної прикордонної служби

12 вересня 2017 - 08:41
Причина візиту прикордонників - вчинення Саакашвілі адміністративного правопорушення під час перетину державного кордону
До готелю, де перебуває Саакашвіли, прибули представники Державної прикордонної служби / Новини на Громадському радіо

Правцівники Державної прикордонної служби України прибули до готелю «Леополіс» у Львові, де перебуває Міхеіл Саакашвілі.

Також у холі готелю присутні співробітники поліції. Слід зазначити, що самого Саакашвілі наразі біля правоохоронців немає. Їм перешкоджають адвокати і прихильники екс-президента Грузії.

На місці також перебуває народний депутат Семен Семенченко, який вимагає пояснень від працівників ДПСУ, як народний депутат. Також присутня поліція.

Причина візиту прикордонників — вчинення Саакашвілі адміністративного правопорушення під час перетину державного кордону. 

Сторона захисту наполягає, що прикордонники повинні мати відповідний документ на обшук і вручення адмінпорушення, але цього нібито немає. 

 

Як повідомляло Громадське радіо,  вчора відкрито провадження щодо подій на українсько-польському кордоні, де Саакашвілі здійснив «прорив» кордону/

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+