Слухати

Фонтан на Контрактовій площі став яскраво-зеленим (ВІДЕО)

12 вересня 2017 - 12:55 445
Комунальники кажуть, що тепер потрібно злити воду (а це як мінімум до кінця робочого дня), потім вимити чашу фонтану, і запустити знов фонтан, а кияни вважають, що такий фонтан виглядає креативно

У Києві невідомі забарвили воду у фонтан на Контактовій площі у зелений колір. Про це повідомляє КП УЗН Подільського району у Facebook.

«Прояви вандалізму або креатизму в парку на Сагайдачного. Хтось жартує, додаючи роботи комунальникам на цілий день. Тепер нам потрібно злити воду (а це як мінімум до кінця робочого дня), потім вимити чашу фонтану, і запустити знов фонтан. Нагадаємо, що на минулому тижні у фонтан залили миюче, і тому було багато піни. Тобто такі прояви стають постійними, тож просимо всіх, хто стає свідком відповідних подій — реагувати», — йдеться у повідомленні.

Але в коментарях кияни зазначають, що колір виглядає досить креативно та привабливо, та може бути засобом проти любителів купатися у фонтанах.

Нагадаємо, Контактова площа вже не вперше стає ареною для жартів невідомих хуліганів. Минулого року хтось прикріпив до пам’ятника Сагайдачному ліхтарі та зробив його схожим на героя коміксів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+