Слухати

 На церемонії нагородження у так званій «ЛНР» спортсмен накинув на плечі прапор України (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

На церемонії нагородження у так званій «ЛНР» спортсмен накинув на плечі прапор України (ФОТО)

12 вересня 2017 - 19:59
За попередньої інформацією, наразі він знаходиться в «МГБ»

Майстер спорту з поліатлону Віктор Степаненко на церемонії нагородження в окупованій Кадіївці (колишній Стаханов) накинув на плечі прапор України та порвав грамоту «ЛНР». Відповідне зображення сам Віктор Степаненко розмістив на своїй сторінці у Facebook 26 серпня. 

Як повідомив місцевий мешканець Антон Птіцин, зараз Віктор Степаненко знаходиться у «МГБ» і йому загрожує відповідальність, передбачена статтею 343 КК ЛНР (спонукання до ненависті, або ворожнечі, а також приниження людської гідності).

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+