Слухати

Прикордонники намагаються вручити Саакашвілі протокол про адмінпорушення (ВІДЕО)

12 вересня 2017 - 10:39
Адвокати кажуть, що протокол надається з помилками, у тому числі процедурними
Прикордонники намагаються вручити Саакашвілі протокол про адмінпорушення  (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Михайло Саакашвілі на вході у готель «Леополіс» у ці хвилини розмовляє з прикордонниками, які намагаються вручити йому протокол про адміністративне правопорушення під час незаконного перетину кордону 10 вересня.

Адвокати кажуть, що протокол надається з помилками, у тому числі процедурними — протокол повинен був бути складений у присутності людини, яку звинувачують у правопорушенні, крім того, він повинен бути переданий протягом 3 годин з моменту фіксації правопорушення.

Тому вони не приймають протокол.

Також під «Леополісом» зібралися прихильники Саакашвілі, що оточили вхід до готелю.

Раніше народний депутат Юрій Дерев’янко повідомив, що всі процедури по врученню протоколу будуть проходити публічно, в присутності представників ЗМІ. Він також повідомив, що адвокати будуть задавати представникам прикордонної служби необхідні питання. Сам Саакашвілі заявив, що він з великою повагою ставиться до українських прикордонників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+