Слухати

Редакторка Громадського радіо переймає досвід у американських колег по програмі Open World  / Новини на Громадському радіо

Редакторка Громадського радіо переймає досвід у американських колег по програмі Open World

12 вересня 2017 - 12:56
Програма Open World по обміну досвідом для молодих лідерів та лідерок дає можливість відвідати США та отримати нові знання

Редакторка і ведуча Громадського радіо Вікторія Єрмолаєва зараз в США разом  із колегами зі Stopfake, РПР, VoxUkraine переймає досвід незалежної журналістики. Поїздка стала можливою завдяки Програмі Open World - це програма обміну досвідом для молодих лідерів та лідерок. 

Програма була заснована Конгресом США в 1999 році з ініціативи двох видатних учених і суспільно-політичних діячів Росії та США: академіка Дмитра Сергійовича Лихачова та директора Бібліотеки Конгресу США др-а Джеймса Біллінгтона. В 2003 році програма була поширена на Україну. Програма «Відкритий Світ» покликана зміцнювати взаєморозуміння й співробітництво між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання можливості українським лідерам у різних галузях діяльності зустрітися зі своїми американськими колегами й обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.

5.jpg

Громадське радіо //
Громадське радіо

Група, зокрема, відвідала Українське радіо в Чикаго.  «Виступила на Українському радіо в Чикаго. Неймовірні враження! Говорили про медіаграмотність, редакційні стандарти і чесні медіа. Розповіла про досвід Громадського радіо», — ділиться враженнями Вікторія Єрмолаєва

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+