Слухати

Скільки ФОПів закрилося з початку року? Останні дані Фіскальної служби  / Новини на Громадському радіо

Скільки ФОПів закрилося з початку року? Останні дані Фіскальної служби

12 вересня 2017 - 19:08
З початку року 454 000 ФОПів подали заяву про зупинення своєї діяльності, 368,4 тис. з них протягом останніх років не здійснювали підприємницької діяльності

Наразі на спрощеній та загальній системі оподаткування в Україні працюють 1 мільйон 650 тисяч фізичних осіб-підприємців. 

З 454 тисяч фізичних осіб-підприємців, які подали заяву про зупинення своєї діяльності у 2017 році, 368,4 тисяч – протягом останніх років не здійснювали підприємницької діяльності.

Такі дані озвучив директор Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Павло Дроняк під час засідання Ради з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності при ДФС.

Він також повідомив, що з початку 2017 року закрилося лише 85,8 тисяч підприємців, які дійсно проводили діяльність та сплачували податки. В той же час відкрилося 196 тисяч нових підприємців. 

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року в Україні вдвічі зріс розмір мінімальної зарплати – від 1,6 тисяч гривень до 3,2 тисяч гривень. 

Відповідно, більшості фізичних осіб-підприємців у 2017 році довелося сплачувати вдвічі вищі єдині соціальні внески (ЄСВ) до Пенсійного фонду.

Якщо раніше єдиний соціальний внесок становив 352 гривень, то у 2017 році він зріс до 704 гривень (22% від мінімальної зарплати). 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+