Слухати

У Києві пройде Друга міжнародна конференція «Модерністки. Насилля в архітектурі і міському просторі» / Новини на Громадському радіо

У Києві пройде Друга міжнародна конференція «Модерністки. Насилля в архітектурі і міському просторі»

12 вересня 2017 - 09:04
Конференція пройде 15-16 вересня в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В.Г. Заболотного

Організатор(к)и та учасниці(ки) міждисциплінарної конференції прагнуть ідентифікувати феномен насилля в архітектурі і висвітлити роль жінок в процесах пов’язаних з насиллям. На конференції ви знайдете відповіді на такі питання:

 — Як урбаністичний дизайн може дискримінувати, як цього уникнути?
 — Які є обмеження можливостей жінок і дітей у міському просторі?
 — Як моніторити насилля зі сторони забудовників та можновладців в місті?
 — Як феміністську теорію застосовують до міста в Нідерландах?

Крім того, ви дізнаєтеся більше про архітекторок- та художниць-модерністкок з України, Цетральної й Східної Європи, Ізраїлю, ознайомитеся з творчістю Ніни Манучарової, Ганни Маяк і багатьох інших жінок, що розвивали українські міста. Також будуть підняті питання трансформації простору у пост-радянських містах, розглянуто приклади скандальних забудов Києва, муралів, що порушують образ міста і спричиняють численні конфлікти.

Ви можете долучитися до всіх доповідей 15-16 вересня та наступних заходів:

15 вересня з 10:00 до 13:00 — екскурсія модерністичним Києвом для учасників конференції від Олексія Бикова.
15 вересня о 17:00 — презентація проекту «MOMOWO — Творчість жінок часів модерністичного руху» від Мар’ян Гроот, Нідерланди (більше про проект).
16 вересня о 14:00 — презентація українського видання книги «Як спроектувати справедливе місто?» авторів Єви ван де Ракт, Мілоти Сідорової (учасниці конференції минулого року), Зденки Ламмелови (більше про книгу).
16 вересня о 19:15 — презентація результатів воркшопу «Інклюзивне і гендерно-чутливе проектування» під керівництвом Ребекки Честнатт-Нісс, однієї з авторок Berlin Handbook «Gender Mainstreaming in Urban Development»

Організатори заходу: ГО Urban Forms Center за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Центру міської історії Центрально-Східної Європи і Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного.

Анкета учасниці(ка)

«Модерністки». Жінки, що будують міста

Громадське радіо виступило інформаційним парнером заходу. 
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+