Слухати

У Москві демонтували пам’ятну дошку Борису Нємцову

12 вересня 2017 - 11:44
Радикали вважають, що табличка з написом, що в цьому місці проживав політик Борис Нємцов, була незаконно встановлена на фасаді будинку за адресою: Климентівський пров., 9
У Москві демонтували пам’ятну дошку Борису Нємцову  / Новини на Громадському радіо

Активісти громадського руху SERB (South East Radical Block — радикальна політична група з антиліберальними цінностями) демонтували та доставили до чергової частини поліції Центрального адміністративного округу Москви меморіальну дошку вбитому політику Борису Нємцову. Про це  пише ТАСС.

Радикали вважають, що табличка з написом, що в цьому місці  проживав політик Борис Нємцов, була незаконно встановлена на фасаді будинку за адресою: Климентівський пров., 9

За словами муніципального депутата Замоскворіччя Ігора Брумеля, учасники руху SERB вимагали притягнути до відповідальності осіб, які самоправно встановили в громадському місці табличку, «що має  велику схожість з меморіальним знаком». «У черговій частині у нас прийняли заяву і видали відповідний талон», — підкреслив Брумель.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+