Слухати

У Прип’яті запустили колесо огляду. Активісти готують скаргу (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У Прип’яті запустили колесо огляду. Активісти готують скаргу (ВІДЕО)

12 вересня 2017 - 20:58
У Прип’яті група туристів з Польщі запустила колесо огляду

Відео запуску колеса огляду у Прип’яті з’явилося 11 вересня на YouTube-каналі Крістофера Гржибека.

В описі відео автор зазначив, що колесо запустили без використання електрики, тобто механічно.

Також він повідомив, що під час спроби запустити колесо жоден механізм не був пошкоджений, і після завершення запису відеоролика все було повернуто в початковий стан.

Пізніше автор відео видалив свою сторінку, однак користувачі встигли зберегли ролик.

Водночас Громадському радіо стало відомо, що українські активісти готують скаргу до Державного агентства України з управління зоною відчуження.

Один із членів команди Chernobylzone обґрунтував претензії до групи туристів з Польщі наступним чином: «По-перше, якщо таке колесо обвалиться, можуть постраждати люди, які брали участь у цій акції. По-друге, Прип’ять можуть назвати місцем, що знаходиться в аварійному стані, і туди просто перестануть пускати туристів з усього світу». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+