Слухати

В Україні пожвавився в’їзний та виїзний туризм

12 вересня 2017 - 13:19
Найбільше іноземних громадян, які прибули до України в І півріччі 2017 року приїхали з Молдови, Білорусі, Росії, Угорщини, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини та Ізраїлю
В Україні пожвавився в’їзний та виїзний туризм / Новини на Громадському радіо

Україну все більше відвідують іноземці. За січень-червень 2017 року до України в’їхало 6,3 млн туристів, що на 8,7% більше ніж за аналогічний період 2016 року. Найчастіше іноземці зазначають “приватні подорожі” як мету поїздки, на які припадає 94,1% від загальної кількості. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у Facebook.

Найбільше іноземних громадян, які прибули до України в І півріччі 2017 року приїхали з Молдови, Білорусі, Росії, Угорщини, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Ізраїлю.

Порівняно з І півріччям 2016 року кількість іноземних туристів збільшилась з Білорусі на 373,2 тис. осіб, Туреччини – на 27,6 тис. осіб, Угорщини – на 26,7 тис. осіб, Молдови – на 26,3 тис. осіб, Румунії – на 25,8 тис. осіб, Росії – на 24,1 тис. осіб, Ізраїлю – на 23,4 тис. осіб, Німеччини – на 17,1 тис. осіб; зменшення з Словаччини – на 37,9 тис. осіб, Польщі – на 2,5 тис. осіб.

Водночас, до 12,5 млн зросла кількість і подорожуючих з України, що на 6,1% більше ніж за половину 2016. З метою «туризм» найбільша кількість українських туристів обирали такі напрямки як Туреччина, Єгипет, Білорусь, ОАЕ, Ізраїль та Греція.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+