Слухати

Бойовики оприлюднили відео допиту затриманого в «ЛНР» українського спортсмена / Новини на Громадському радіо

Бойовики оприлюднили відео допиту затриманого в «ЛНР» українського спортсмена

13 вересня 2017 - 13:53
На церемонії нагородження у так званій «ЛНР» спортсмен Віктор Степаненко накинув на плечі прапор України та порвав грамоту. Зараз він знаходиться у «МГБ»

Майстер спорту з поліатлону Віктор Степаненко на церемонії нагородження в окупованій Кадіївці (колишній Стаханов) накинув на плечі прапор України та порвав грамоту «ЛНР».

Фото з церемонії нагородження сам Віктор Степаненко розмістив на своїй сторінці у Facebook 26 серпня.

«Побачивши УКРАЇНСЬКИЙ ПРАПОР, в „ЛНР“ організатори змагань злякались мене нагороджувати», — так спортсмен підписав зображення.

Як стало відомо вчора, 12 вересня, Віктор Степаненко знаходиться у «МГБ» і йому загрожує відповідальність, передбачена статтею 343КК «ЛНР» (спонукання до ненависті, або ворожнечі, а також приниження людської гідності).

Сьогодні, 13 вересня, бойовики опублікували відео допиту затриманого спортсмена.

На відео він говорить про те, «провокацію» на спортивних змаганнях влаштували спецслужби України. За словами Віктора Степаненка, піти на провокацію його змусили в обмін на життя матері.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+