Слухати

До України прибув перший  балкер з американським вугіллям (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

До України прибув перший балкер з американським вугіллям (ФОТО)

13 вересня 2017 - 10:23
13 вересня о 2.15 в перевантажувальному комплексі порту «Южний» пришвартувалося судно Ocean Ambitious з 62 тисячами тонн енергетичного вугілля із США для державної енергогенеруючої компанії

До морського торгового порту «Южний» (Одеська обл.), сьогодні, 13 вересня, прибуло перше із США судно з енергетичним вугіллям для компанії «Центренерго».

 Як повідомили у прес-службі державного підприємства «МТП «Южний», 13 вересня о 2.15 в перевантажувальному комплексі порту пришвартувалося судно Ocean Ambitious. На борту балкера — 62 тисячі тонни енергетичного вугілля із США для державної енергогенеруючої компанії «Центренерго».

Згідно з повідомленням, портовики вже приступили до розвантаження, стивідори планують розвантажити імпортний вантаж за три доби. Як відзначив виконувач обов‘язків директора держпідприємства «МТП «Южний» Віталій Жуковський, порт виконує доручення Міністерства інфраструктури з прийому та відправлення вугілля на українські ТЕС.

Він упевнений, що графік робіт буде виконано. «На початку вересня ми завершили планову підготовку обладнання, адже в найближчий тиждень підприємство планує прийняти одразу чотири судна з вугіллям, загальним обсягом понад 295 тис. тонн: одне – для «Центренерго», два — для ДТЕК і одне — для ТОВ «Єврореконструкція». Досвід розвантаження балкерів з антрацитом з ПАР підтверджує нашу здатність ефективно організувати процес відправки вантажів енергетикам, для своєчасного поповнення запасу на складах ТЕС», — наголосив Жуковський.

Як зазначив президент Американської торгової палати в Україні Андрій Гундер, сьогодні «ми отримали добру новину» — перша партія американського антрацитового вугілля вже в Україні. «Співпраця компанії, члена палати, oal Energy & Resources і ПАТ «Центренерго» — важливий крок для розвитку українсько-американських торговельних відносин», — наголосив Гундер. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+