Слухати

США готові фінансувати миротворчу місію ООН на Донбасі — Климпуш-Цинцадзе

13 вересня 2017 - 10:07
Віце-прем’єр України Іванна Климпуш-Цинцадзе запевнила, що отримала чітке запевнення з боку США стосовно того, що вони готові фінансово підтримати миротворчу місію в Україні
США готові фінансувати миротворчу місію ООН на Донбасі — Климпуш-Цинцадзе / Новини на Громадському радіо

США, швидше за все, підтримають фінансово введення миротворців на Донбас, попри наміри нинішньої адміністрації суттєво скоротити внески в ООН, в тому числі на миротворчі операції. Про це заявила у вівторок, 12 вересня,у Вашингтоні віце-прем’єр України Іванна Климпуш-Цинцадзе за результатами проведених зустрічей в американській столиці, передає «Укрінформ».

«Думаю, що ми отримали чітке запевнення з боку США стосовно того, що Сполучені Штати готові зробити виключення зі свого правила, яке вони недавно запровадили щодо відмови від підтримки будь-яких миротворчих місій з боку ООН та їх оплати», – відповіла український урядовець на запитання про ставлення США до української ініціативи щодо миротворців ООН.

Вона висловила переконання, що в разі прийняття спільного рішення в Раді Безпеки ООН про введення миротворців на Донбас, американська сторона «була би готова підтримати це фінансово».

Українська сторона має намір зосередити основну увагу на цій темі під час роботи 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, що відкрилася у вівторок у Нью-Йорку. Зокрема, на цьому акцентуватиме президент України під час виступів на засіданнях ГА ООН та Ради Безпеки Організації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+