Слухати

Опубліковано листи Павла Гриба до дівчини, до якої він поїхав у Білорусь (ФОТО)

13 вересня 2017 - 08:37
Листи, які надала Тетяна — це дві сторінки з текстом, один лист українською, один російською. Надаємо текст листів повністю
Опубліковано листи  Павла Гриба до дівчини, до якої він поїхав у Білорусь (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Українець Павло Гриб, який пропав на території Білорусі, а після з’явився в СІЗО ФСБ у Краснодарському краю Росії, написав листа дівчині, на побачення з якою  його виманили за наказом російських спецслужб. Про це Тетяна (так вона себе називає) сама розповіла Еврорадіо FM

«Мені вже віддали його листи — вони у мене. Потім мені ще показували відео з ним. Там він нічого особливого не говорив: заспокоював мене і говорив, що все з ним нормально. У листах в основному писав про те, що йому потрібно передати. Говорив про одяг та їжу. Про таблетки він чомусь нічого не сказав, але я все одно їх передам — ​​у мене список необхідних ліків є» - розповіла вона.

Листи, яки надала Тетяна — це дві сторінки з текстом,  один лист українською мовою, один — російською. Надаємо текст листів повністю.

«Люба Тутенія, як ти? Треба допомогти, тому як я казав зв’язатися треба привезти сюди, треба три плахти, брюки, шорти, шампунь, мило, мочалка, дезодорант, капці, труси, штуки дві, звісно їжа, печиво, чай, сир та що хоч. Чекаю тебе до зустрічі, можеш розповісти мені про свої справи і попитати. PS Можешь передати мені свою роздруковані світлини. PSS Все буде добре, я тримаюся і тебе кохаю».

«Дорогая Таня, пишу тебе с просьбой ответить, Я пока тут нахожусь и жду свидания с тобой. Можешь порасспрашивать меня, если есть вопросы и сделать передачу . Расскажешь про все. Главное не переживай и не отчаивайся.  PS Привези ножницы для ногтей и бритву».


list.jpg

Лист Павла Гриба до дівчини // Фото:  euroradio.fm
Лист Павла Гриба до дівчини
Фото: euroradio.fm

Також адвокат Павла Гриба  Андрій Сабінін розповів нові дані про його викрадення:

«Мені це відомо тільки зі слів Павла, які я перевірити не можу.. По дорозі до вокзалу до нього підійшли кілька людей, посадили його в мінівен, а він хлопець субтильний, і посадити його кудись проблем немає, і кудись повезли. Куди відвезли, він не знає, але було це в 17-18 годин 24 серпня. А години через 2-3 його в якомусь лісі передали іншим людям. Потім він перебував чи то кілька годин, то чи день або два (тут не зовсім зрозуміло) в спортзалі якоїсь будівлі. Потім приїхала краснодарська слідча бригада, оформила затримання. На оформлення його возили в райвідділ поліції, там він побачив напис, якщо я не помиляюся, «Рябцево Смоленської області». Там Павлу зробили дактилоскопію і звідти з новими людьми його відправили в Краснодар».

Офіційної версії появи Павла Гриба на території Росії адвокатові не озвучили. Як і нічого не відомо про те, на яких номерах був той мінівен, на якому хлопця вивезли з Гомеля. Подробиці ж кримінальної справи адвокат розкривати не має права. Що стосується здоров’я затриманого, то Андрій Сабінін заспокоює, мовляв, нічого незвичайного в поведінці і вигляді хлопця не помітив. А потрібні ліки йому будуть обов’язково передані.

Нагадаємо, 19-річний Павло Гриб зник на території Білорусі 24 серпня. Він поїхав до Гомеля на зустріч з громадянкою Росії, з якою познайомився у соцмережах і яка теж прибула до Гомеля. Адвокат зниклого в Білорусі і утримуваного Гриба зустрівся зі своїм підзахисним в краснодарському СІЗО

Як повідомляло Громадське радіо, Роман Безсмертний зазначив: якщо білоруські спецслужби причетні до викрадення Гриба, то стали співучасниками порушення міжнародних правових документів стосовно прав громадян, права їх на пересування

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+