Слухати

Авіація посилила моніторинг кордону з Білоруссю через навчання «Захід-2017»

14 вересня 2017 - 12:31 683
Про це сказав у коментарі речник Держприкордонслужби Олег Слободян

У Державній прикордонній службі України поки що не зафіксували провокацій на українсько-білоруському кордоні, зважаючи на російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017». Про це сказав у коментарі УНН речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

«Лінія кордону повністю моніториться, ми для цього застосовуємо, в тому числі, нашу службову авіацію. І на даний момент ніяких провокацій, ніяких порушень, які б викликали підозру, не зафіксовано», — сказав речник Держприкордонслужби.

Слободян наголосив, що не можна недооцінювати російсько-білоруські навчання «Захід-2017», оскільки вони несуть багато загроз як для України, так і для всіх країн, які межують з Білоруссю.

«Тому заходи ми відпрацьовували спільно зі Збройними силами, національною гвардією та іншими правоохоронними органами. І, звичайно, в межах цих заходів наші підрозділи, і не тільки наші, на відповідних позиціях і діють у відповідності до затвердженого плану», — розповів він.

Спільне стратегічне навчання «Захід-2017» проходить період з 14 по 20 вересня під керівництвом начальників генеральних штабів збройних сил — перших заступників міністрів оборони Росії та Білорусі на білоруській території і трьох полігонах РФ. У низці країн НАТО, зокрема у Німеччині, не виключають, що на навчаннях «Захід-2017» буде 100 тисяч солдат.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+