Слухати

Досі невідомо, де знаходиться кримчанин Параламов. Поліція переводить стрілки на ФСБ (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Досі невідомо, де знаходиться кримчанин Параламов. Поліція переводить стрілки на ФСБ (ВІДЕО)

14 вересня 2017 - 12:22
У ФСБ кажуть, що не затримували Рената Параламова, а у так званій поліції – що той добровільно знаходиться в ФСБ

Співробітники кримського управління ФСБ Росії стверджують, що до них не доставляли Рената Параламова, якого 13 вересня невідомі в масках і без розпізнавальних відвезли в невідомому напрямку після проведення «обшуку» в його будинку.

Про це повідомив адвокат Параламова Еміль Курбедінов, інформує сайт «Крим. Реалії».

«Щойно я вийшов з будівлі головного управління ФСБ по Криму, де мені черговий повідомив після того, як зв’язався з минулою зміною, що людину з таким прізвищем та роком народження взагалі не привозили в ФСБ, ні вчора, ні сьогодні його не було. З приводу того, де він перебуває, він сказав: «У поліції вам повідомили це, до поліції і звертайтеся», — зазначив він.

Раніше Курбедінов повідомляв, що про перебування Параламова в ФСБ йому повідомили в поліції. На своїй сторінці у Facebook він виклав відповідне відео з коментарем представника так званого МВС.

«Цю людину вчора о 16:00 в Сімферополі відпустили. Зараз він знову знаходиться в управлінні Сімферополя, тому що вчора дав роз’яснення з приводу питань, які йому поставили. І сьогодні він сам добровільно прийшов змінити роз’яснення або їх доповнити. Тому він зараз добровільно знаходиться в управлінні ФСБ міста Сімферополя», — заявив представник так званої поліції.

Таким чином, про те, де насправді зараз знаходиться кримчанин Ренат Параламов, наразі невідомо

Вчора ввечері адвокат Параламова Маммет Мамбетов повідомив, що до нього надійшла інформація про те, що з Ренатом Параламовим проводяться слідчі заходи. Де і хто їх проводить, невідомо.

Пізніше Маммет Мамбетов з посиланням на свої джерела зазначив, що Параламов живий та здоровий. 

Нагадаємо, вчора, 13 вересня, у Криму у селищі Нижньогірське в будинку кримчанина Рената Параламова провели «обшук». Силовики вилучили книгу і ноутбук, а Рената Параламова відвезли в невідомому напрямку.

«Обшук» в будинку кримчанина Параламова проводили люди в цивільному і без розпізнавальних знаків. 

Адвокату Параламова та його близьким досі невідомо, де він наразі перебуває. Невідомо також і те, у чому він підозрюється.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+