Слухати

 Лутковська домовляється про повернення сотень людей з Донбасу  / Новини на Громадському радіо

Лутковська домовляється про повернення сотень людей з Донбасу

14 вересня 2017 - 15:09
Сьогодні Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська забрала ще 19 осіб із непідконтрольної території Донецької області

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська домовляється про повернення сотень людей з Донбасу.

Про це у коментарі Громадському радіо повідомив керівник секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Богдан Крикливенко. 

За його словами, списки оновлюють щодня, рідні та близькі цих осіб самі звертаються до Уповноваженого.

«Йдеться про декілька сотень осіб як з Луганська, так і з Донецька. Але щодо Луганська ще не вдалося досягнути домовленостей. А з Донецька вже 8 чи 9 груп людей вдалося вивезти», – сказав Крикливенко.

Також він зазначив, що час від часу список цих осіб надсилається в Донецьк, де узгодження їх передачі опрацьовують за певною процедурою.

Нагадаємо, сьогодні Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська забрала ще 19 осіб із непідконтрольної території Донецької області.

Як повідомив Богдан Крикливенко, це доконфліктні в’язні, яких під час окупації не евакуювали із різних регіонів Донецької області.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+