Слухати

Оприлюдено рішення Ради ЄС: чи продовжить Європа санкції проти РФ / Новини на Громадському радіо

Оприлюдено рішення Ради ЄС: чи продовжить Європа санкції проти РФ

14 вересня 2017 - 16:41
Рада Євросоюзу продовжила на півроку санкції проти 149 фізичних та 38 юридичних осіб з РФ, які причетні до порушення територіальної цілісності України

Індивідуальні санкції полягають в обмеженні на в’їзд до та замороженні активів.

Про це йдеться у рішенні Ради ЄС.

Зазначається, що оцінка ситуації не змінила режим санкції. Перелік підсанкційних осіб був переглянутий, і з нього вилучили чотирьох, що померли. Тож зараз санкції стосуються 149 осіб та 38 організацій.

Раніше повідомлялось, що постпреди ЄС узгодили продовження персональних санкцій проти Росії. Також стало відомо, що МЗС Німеччини допускає скасування санкцій проти Росії.

Як повідомляло Громадське радіо, Радбез ООН схвалив санкції проти КНДР.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+