Слухати

Розголошення держтаємниці: СБУ прийшла у редакцію «Української правди»

14 вересня 2017 - 17:25
Редакція повідомляє, що СБУ просить їх тимчасово вилучити із загального доступу статтю про зрив державної програми реформування оборонно-промислового комплексу
Розголошення держтаємниці: СБУ прийшла у редакцію «Української правди» / Новини на Громадському радіо

Таку вказівку СБУ подала, бо «вбачає у статті розголошення державної таємниці».

Про це повідомила шеф-редакторка УП Севгіль Мусаєва.

Мова йде про розміщену на сайті «Укрправди» статтю 24 січня 2017 року під назвою «Сучасну зброю для армії знову відклали «на завтра».

За даними СБУ, цей матеріал «містить окремі відомості щодо проекту Державної програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2020 року».

«У слідства є підстави вважати, що окремі відомості вищевказаної статті містять інформацію з обмеженим доступом, розповсюдження якої може завдати шкоди національній безпеці України у сфері оборони», — вважають в СБУ.

Як повідомляло Громадське радіо, СБУ обшукує видання «Страна.ua» за розголошення державної таємниці.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+