Слухати

США наголосили необхідність розміщення миротворців по всій окупованій території Донбасу

14 вересня 2017 - 08:32 42
На цьому наголосила речниця Державного департаменту США Хізер Нойєрт

Миротворці ООН на Донбасі сприятимуть відновленню територіальної цілісності України. Як передає «5 канал», на цьому наголосила речниця Державного департаменту США Хізер Нойєрт. З її слів, миротворці повинні мати широкі повноваження і розміщуватися на всій окупованій території України. Зокрема й на кордоні з Росією. Саме це гарантуватиме безпеку мирних жителів на Донбасі.

«Ми віримо, що можливість миротворчих сил ООН на сході України – це ідея, яку, варто вивчити. Це можливий спосіб захистити українських громадян, незалежно від їхньої національності. Це потенціал для відновлення суверенітету України. Наша мета проста: відновити територіальну цілісність України і захистити українців, незалежно від їхньої релігії, національності чи мови», – зазначила Хізер Нойєрт.

У цьому зв’язку вона підкреслила, що й інші країни, зокрема Німеччина, погоджуються з цією позицією США. При цьому речник Держдепу підкреслила необхідність спочатку виконання вимог Мінських домовленостей щодо безпеки на Донбасі. «Важливо, передусім, забезпечити умови безпеки, і ми вкотре закликаємо Росію запровадити реальний та стійкий режим припинення вогню», – заявила Нойєрт.

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+