Слухати

У Криму активісти сплатили штраф у 135 000 гривень монетами (ВІДЕО)

14 вересня 2017 - 17:31
У липні Бахчисарайський районний суд присудив Заремі Умеровій штраф у розмірі 300 тисяч рублів (135 тисяч гривень) за проукраїнські пости в соцмережах

Сьогодні, 14 вересня, в Бахчисараї кримськотатарські активісти принесли 140 кілограмів монет номіналом 10 рублів виконавцям судового рішення щодо активістки Зареми Умерової. Гроші активісти принесли в мішках та відрах. Відповідне відео на своїй сторінці опублікував активіст Сервер Мустафаєв.

Люди разом зібрали кошти, щоб дівчина змогла заплатити штраф.

У липні Бахчисарайський суд оштрафував її на 300 000 рублів (135 000 гривень) за проукраїнські пости в соцмережах.  

Як раніше повідомляло Громадське радіо, гроші на цей та інші штрафи, якими окупанти карають незгодних з анексією кримчан, кримські татари збирають саме монетами номіналом 10 рублів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+