Слухати

В Україні буде створено асоціацію жінок у правоохороних структурах

14 вересня 2017 - 11:20 154
Радниця з гендерних питань (Проектний офіс МВС Україна) Олена Девіс розказала про питання гендерної рівності, у тому числі саме у МВС в ефірі програми «Громадське радіо в твоєму місті»

Про питання гендерної рівності, у тому числі саме у МВС, в ефірі програми «Громадське радіо в твоєму місті» розказала радниця з гендерних питань (Проектний офіс МВС Україна) Олена Девіс.
За словами Девіс, всього в системі МВС працює 300 тисяч людей, з них —  23-25% жінок, з них на керівних посадах —  тількі 5%.
Ситуація стала змінюватися з початком реформи МВС та створення патрульної поліції, коли почала наголошуватися рівність чоловіків та жінок. Зараз найбільша кількість жінок у підрозділах МВС  зафіксована саме серед патрульних, це близько 20%, найбільше жінок-патрульних — в Івано-Франківську та Тернополі.
Для захисту прав жінок у силових структурах, а також щоб посилити присутність та дієвість жінок, розпочата робота зі створення асоціації жінок.
«В Україні створено робочу групу зі створення Асоціації жінок. У групі приймають участь жінки з різних підрозділів та структур МВС, це активні жінки з Патрульної поліції, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони, Національної поліції» — розказала Девіс.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+