Слухати

Українська збірна на «Іграх нескорених» проводить відкриті тренування

14 вересня 2017 - 10:20
Національна збірна візьме участь у спортивному тестуванні з таких напрямів спорту як стрільба з лука та пауерліфт
Українська збірна на «Іграх нескорених» проводить відкриті тренування / Новини на Громадському радіо

У четвер збірна України на «Іграх нескорених» проводить відкриті тренування, передає УНН.

Національна збірна «Ігор нескорених» візьме участь у спортивному тестуванні з таких напрямів спорту: стрільба з лука та пауерліфт.

«Ігри нескорених» — міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку, засновані Принцем Гаррі.

Перші Ігри відбулись 2014 року у Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну. Треті «Ігри нескорених» відбудуться в м. Торонто (Канада) з 24 по 30 вересня. Турнір об’єднає понад 550 поранених бійців із 17 країн, які змагатимуться в 12 адаптивних спортивних дисциплінах.

Президент України Петро Порошенко і представники українського уряду прибудуть до Торонто (Канада) на церемонію відкриття «Ігор нескорених» 22 вересня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+