Слухати

Близько півтисячі правоохоронців забезпечуватимуть порядок під час щорічного паломництва в Умань

15 вересня 2017 - 14:36
Для безпеки під час щорічного паломництва в Умань будуть задіяні підрозділи Національної поліції та Національної гвардії, а також вперше нові підрозділи тактичної поліції
Близько півтисячі правоохоронців забезпечуватимуть порядок під час щорічного паломництва в Умань / Новини на Громадському радіо

Близько 500 правоохоронців забезпечуватимуть порядок під час щорічного паломництва в Умань. Про це інформують у прес-службі МВС.

Повідомляється, що для безпеки під час щорічного паломництва в Умань будуть задіяні підрозділи Національної поліції та Національної гвардії, а також вперше нові підрозділи тактичної поліції.

Спільно з українськими колегами в Умані працюватимуть щонайменше 15 офіцерів поліції Держави Ізраїль. Про це у ході зустрічі домовилися Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і Міністр внутрішніх справ Ізраїлю Аріє Дері.

Щорічне паломництво в Умань є найбільшим масовим заходом юдеїв поза межами Держави Ізраїль.

Згідно із прогнозом Авакова, цього місяця до України приїде понад 30 тисяч паломників-хасидів, не лише громадян Ізраїлю, а й Америки, Канади, Англії та інших держав.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+